Neden Kredi Kartı Yerine Paykasa Kart Kullanmalısınız?

Paykasa Kart

Online alışverişler için sıklıkla tercih ettiğimiz bir ödeme yöntemi olan kredi kartları, sağladıkları avantajlarının yanı sıra dezavantajları da olan kartlardır. Dezavantajlarının başında ise kişilerin bütçeleri üzerinde alışveriş yapmalarına neden olmaları gelmektedir. Bütçesinin ve ihtiyaçlarının çok üzerinde alışveriş yapan bireyler ise zamanı geldiğinde ödeme yapmakta zorluk çekmektedir. Zamanında yapılmayan kredi kartı ödemeleri ise kart kullanıcılarını faiz ödemek zorunda bırakmaktadır. Bunların yanı sıra kredi kartlarında nakit çekim imkânı bulunmaktadır. Fakat bu da ekstra masraf anlamına gelmektedir. Son dönemlerin en popüler online ödeme yöntemi Paykasa Kart ise kredi kartları ile karşılaştırıldığında çok daha avantajlı bir tercihtir. Peki,  Paykasa kullanımı kredi kartlarına oranla neden daha avantajlıdır?

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa Kart Kullanımı ile Siber Saldırılardan Korunabilirsiniz

Paykasa Kart, tek kullanımlık bir sanal karttır. Kullanıcılara Paykasa satın alma işleminin ardından 16 haneli bir PIN kodu verilir ve bu kod ile anlaşmalı alışveriş sitelerinden başka herhangi bir kişisel bilgi ya da hesap bilgisi paylaşmadan güvenle alışveriş yapılabilir. Oysa kredi kartları ile alışveriş sırasında kullanıcıların birçok kişisel bilgi ve hesap bilgisi paylaşmaları gerekmektedir. Dolandırıcılar ise bu bilgileri kopyalayarak kişilerin hesaplarını boşaltabilmektedir. Sonuç olarak güvende kalmak ve gönül rahatlığı ile alışveriş etmek için en güvenli yol Paykasa kullanımı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Paykasa ile Harcama Limitinizi Kendiniz Belirleyebilirsiniz

Paykasa, kullanıcıları için 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ gibi limitler sunmaktadır. Bu limitler arasından ihtiyacınız olanı tercih ederek harcamalarınıza kısıtlama getirebilir, bütçenizi aşmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Kullanımı Herhangi Bir Ek Masraf Gerektirmez

Bilindiği üzere kredi kartlarının yıllık kart ücreti vb. ekstra masrafları bulunmaktadır. Ancak Paykasa Kart, daha önce de bahsettiğimiz gibi ön ödemeli bir karttır ve harcama sonrasında iptal olur. Dolayısıyla yıllık kart ücreti gibi herhangi bir ek ücret ödeme zorunluluğu söz konusu değildir.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Tüm bunların yanı sıra Paykasa her ne kadar güvenilir bir sanal kart olsa da, Paykasa satın alma işlemleri sırasında güvenilir Paykasa bayisi ile çalışmanız büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda hem güvenilir hem de ucuz Paykasa almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, sizin için diğer firma fiyatlarını da karşılaştırarak uygun fiyata Paykasa satın almanızı sağlamaktadır.

Etiketler: