Oyuncular İçin En Hızlı ve Güvenilir Sanal Kart: Paykasa

Paykasa Kart

Günümüzde giderek daha da popüler hale gelen ön ödemeli sanal kartlar ile alışveriş sırasında bilgisayar korsanlarının saldırılarından korunmak mümkündür. Özellikle son dönemlerde kredi kartı ve banka kartı kullanıcılarının karşı karşıya kaldığı siber saldırılar neticesinde birçok kişinin hesap bilgileri ele geçirilerek hesaplarındaki bakiyelere dolandırıcılar tarafından el konulmaktadır. Bu tarz durumlar ile karşılaşmadan ve herhangi bir hesap bilgisi ya da kimlik bilgisi paylaşmadan güvenle alışveriş yapmanın en ideal yolu ise Paykasa kullanımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü Paykasa Kart ile alışverişlerde kullanıcılardan istenilen tek şey 16 haneli PIN numarasıdır. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir kişisel bilgi aktarmak zorunda kalmadıkları gibi ekstra bir onay vermelerine gerek kalmadan hızlı bir şekilde alışveriş yapabilmektedir.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa, sadece Türkiye’de değil dünya çapında pek çok popüler alışveriş sitesinde geçerlidir. Ancak Paykasa’nın tek kullanım alanı alışveriş siteleri değildir. Bu anlamda Paykasa ile alışveriş yapmanın yanı sıra online oyun sitelerinde de kullanabilirsiniz. Peki, Paykasa’nın geçerli olduğu online oyunlar hangileridir?

Paykasa Kart’ın Kullanılabileceği Online Oyunlar

Paykasa Kart özellikle oyun tutkunları tarafından sıklıkla tercih edilen online ödeme yöntemidir. Sanal bir kart olan Paykasa’yı online oyun siteleri üzerinde kullanarak farklı itemler ya da hizmetler satın alabilirsiniz. Bunların yanı sıra bu oyun siteleri kişisel bilgileri ele geçiren kötü yazılımlara oldukça açık sistemlerdir. Bu nedenle online oyunlar için Paykasa kullanımı büyük önem taşımaktadır. Siz de Paykasa satın alarak oyun sitelerinde kullanabilir ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa Kart’ınızı kullanabileceğiniz online oyunlar ise şöyledir:

  • League of Legends
  • Good Game Studios
  • Aerigames
  • Traviangames
  • Bigpoint
  • Rising Cities
  • Battlesat galactica
  • Dark Orbiff
  • The Setlers online
  • Heros Online

Paykasa’ın geçerli olduğu siteler yukarıda bahsedilenler ile sınırlı değildir. Çünkü Paykasa; Bombom, Aurora, Knight Online ve Metin2 gibi oyunlarda da geçerlidir. Peki, Paykasa nasıl satın alınır?

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa Kart Nereden Satın Alınır?

İnternet üzerinde Paykasa satışı yapan pek çok Paykasa bayisi bulmak mümkündür. Ancak daha sonra mağdur olmamak adına tercih ettiğiniz bayinin resmi ve güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Bu doğrultuda güvenle Paykasa alım satım işlemleri yapabileceğiniz bir bayi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, Paykasa fiyatları ve daha pek çok konu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: ,