Paykasa Kart Bozdurma İşlemi Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Paykasa Kart

İnternet üzerinden alışveriş yapan kişiler için özel olarak tasarlanan ön ödemeli sanal kartlar, sağladıkları kullanıcı güvenliği ve pratik kullanım ile ön plana çıkmaktadır. Kredi kartları ile kıyaslandıklarında çok daha avantajlı olan bu kartlar, farklı para biriminde olabilmektedir. Ön ödemeli sanal kart alternatifleri içerisinde ön plana çıkan Paykasa Kart ise Euro cinsinden işlem görmektedir. 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ gibi limitleri bulunan Paykasa kullanımı sırasında kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Kullanımı süresi 1 yıl olan bu sanal kart, istenildiği zaman bozdurulabilmektedir. Ancak Paykasa Kart bozdurma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunmaktadır. Peki, Paykasa bozumunda nelere dikkat etmelisiniz?

Paykasa Kart bozdurma

Paykasa Kart bozdurma

Paykasa Kart Bozdurma İşlemi Sırasında Resmi Bayiiler Tercih Edilmeli

Paykasa bozdurma işlemi sırasında kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli nokta, tercih ettikleri Paykasa bayisidir. Çünkü sanal dünyada Paykasa bayisi olarak hizmet sunan pek çok web sitesi bulmak mümkündür. Ancak bu bayiler arasından seçim yaparken web siteleri dikkatlice incelemelisiniz. Çünkü yetkili bayilerin web sitelerinde resmi Paykasa bayisi vb. ifadeler yer almaktadır. Bu ifadeyi görmediğiniz ve bayi olduğunu iddia eden firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.

Paykasa Kart bozdurma işlemleriniz için güvenilir bir bayi arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Resmi bayi olarak hizmet sunan firmamız, sizler için diğer firma fiyatlarını karşılaştırır ve en ucuz Paykasa kartı satın almanızı sağlamaktadır.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Bozdurma İşleminin Güncel Kur Üzerinden Yapıldığından Emin Olunmalı

Paykasa bozumu sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi de, işlemin güncel Euro kuru üzerinden yapılıyor olmasıdır. Bunun için öncelikli olarak güncel kuru öğrenmelisiniz. Çünkü güncel Euro kuru üzerinden işlem yapmayan Paykasa firmaları, kişilerin hak ettikleri ücreti almalarına engel olmaktadır.

Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykasa bozdurma işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gereken Paykasa alımı sırasında size verilen 16 haneli PIN kodunu müşteri temsilcisine vermenizdir. Paykasa PIN kodunun müşteri temsilcisine verilmesinin ardından kısa süre içerisinde kart içinde kalan bakiye verdiğiniz hesap numarasına aktarılacaktır.

Etiketler: ,