Paykasa Kart Fiyatları Ne Kadardır?

Paykasa Fiyatları

Paykasa, 16 haneli pin kodundan oluşan ve içerisinde Euro bakiyesi yer alan bir ön ödemeli sanal karttır. Kartın içindeki bakiyeler özel olarak üretilemediği için standart bakiyeler bulunmaktadır. Bu doğrultuda standart Paykasa limitleri; 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ olarak değişiklik göstermektedir. Tek kullanımlık bir kart olan Paykasa Kart’ın kullanıcılarına sunduğu en önemli avantaj güvenli olmasıdır. Çünkü bu kartı kullanarak alışveriş yapan bireylerin bilgileri alışveriş siteleri tarafından kopyalanamaz. Yani Paykart ardında elektronik iz bırakmaz. Bu sayede kullanıcıların dolandırılma ihtimali de ortadan kalkmaktadır. Peki, Paykasa fiyatları neye göre değişiklik gösterir?

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kredi kartları ile karşılaştırıldığında çok daha güvenli ve pratik bir ödeme sistemi olan Paykasa Kart’ın fiyatları belli kriterlere göre değişiklik gösterir. Bahsedilen bu değişikliklere neden olan en temel unsur ise kur endeksidir. Bilindiği üzere ülkemizde Euro’nun güncel paritesi oldukça yüksektir. Bu nedenle de 10 Euro’luk bir Paykasa fiyatı TL’ye çevrildiğinde yüksek olacaktır. Bunun için özellikle yurtdışından ödeme alan bir projeniz mevcut ise, sizin için en ideal ön ödeme alma yolu Paykasa Kart’tır.

Bunların yanı sıra Paykasa ücretleri her bayide farklı olabilir. Ancak bu durum sadece kur değişiklikleri ile açıklanamaz. Çünkü bazı Paykasa bayileri, aldıkları komisyon oranından taviz vererek indirime gidebilirler. Bu nedenle de bazı siteler ucuz Paykasa satmayı tercih etmektedir. Fakat aşırı düşük fiyatlara karşı dikkatli olmalısınız. Çünkü Paykasa sektöründe ucuz kart sattığını iddia ederek ödeme alan ve kart bilgilerini paylaşmayan pek çok dolandırıcı mevcuttur.

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa ücretlerinde alım-satım sırasında çok fazla oynama gerçekleşmez. Ancak Paykasa bozdurma sırasında farklı komisyonlardan işlem görür. Bu nedenle de bozdurma işlemleri sırasında en hızlı ve en uygun komisyonu veren firma ile çalışmaya özen gösterilmelidir. Çünkü bazı firmalar hızlı hizmet sağlamadıkları gibi uçuk komisyonlar da uygulayabilmektedir. Bunların yanı sıra Paykasa Kart fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız web sitemizi inceleyebilir, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan limiti kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz.

Etiketler: ,