Paykasa Satın Alma ve Bozdurma İşlemleri

Paykasa satın alma

Paykasa Kart, hem güvenli hem de kullanışlı bir ödeme yöntemidir. Kişilerin bütçelerine uygun şekilde alışveriş yapmalarına olanak tanıyan bu sanal kart, kullanıcıları için farklı limitler sunmaktadır. Bu limitler arasında;10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ gibi limitler de yer almaktadır. Siz de Paykasa limitleri arasından seçim yaparak hem bütçenizi koruyabilir hem de güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Peki, Paykasa satın alma işlemi için yapmanız gerekenler nelerdir?

Paykasa Satın Alma

Paykasa Satın Alma

 

Paykasa Satın Almak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Tek kullanımlık olan Paykasa kart, aslında 16 haneli bir PIN kodudur. Yani Paykasa satın alma işleminin ardından kullanıcılara verilen fiziksel bir kart değil, tamamen kendine özgü ve benzersiz olan bir koddur. Bu kod, hem ülkemizde hem de dünya çapında pek çok alışveriş ve oyun sitesinde geçerlidir. Yine PIN kodunu bu sitelerde kullanmak için yapılması gereken tek şey ödeme yöntemi olarak Paykasa’yı seçmek ve kodu girerek alışverişi onaylamaktır.

Online alışverişlerde güvende kalmak ve hızlı bir şekilde ödeme yapmak adına Paykasa satın almak için resmi bir bayi ile çalışmanız oldukça önemlidir. Bu doğrultuda resmi ve güvenilir bir Paykasa bayisi olarak diğer firma fiyatlarını da karşılaştırarak en güvenli ve ucuz Paykasa’yı satın almanızı sağlamaktayız. Yine Paykasa satın alma işlemi için yapmanız gereken ise, web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek ve ihtiyacınız olan limiti belirtmenizdir.

Paykasa

Paykasa

Dilerseniz Paykasa Kart’ınızı Bozdurabilirsiniz

Paykasa satın alma işleminin ardından kartınızı 1 yıl içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Bu süre içerisinde kartınızı kullanamayacaksanız ya da kullanım sonrasında kart içinde bakiye kaldıysa Paykasa bozumu ile bu bakiyeyi nakitte çevirebilirsiniz. Ancak Paykasa Bozdurma işlemi için mutlaka güvenilir bir Paykasa firması ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü tıpkı satın alma işleminde olduğu gibi bozdurma işleminde de Euro kuru baz alınmaktadır. Pek çok firma ise bozdurma işlemini çok düşük kurdan yapmakta ve kullanıcıların mağdur olmasına neden olmaktadır. Eğer siz de Paykasa Kart bozumu için güvenilir bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilir, profesyonel bir firmadan destek almanın farkını yaşayabilirsiniz.

Etiketler: , ,