100€ Paykwik

710 TL

logo-paykwik-1-300x88

200€ Paykwik

1400 TL

logo-paykwik-1-300x88

500€ Paykwik

3500 TL

logo-paykwik-1-300x88

1000€ Paykwik

7000 TL

logo-paykwik-1-300x88

Paykwik Nedir?

İnsanların güvende kalabilmesi ve olası bir dolandırıcılık sorunu ile karşılaşmamaları için kullanılan elektronik bazlı kartlar, güvenilir ve hızlı sonuçlar verir. Paykwik kart da online olarak ödeme yapılabilen kartların arasında en sık tercih edilmekte olan ve beklentileri çok iyi bir şekilde karşılayan sanal kartlardan biridir. 

Paykwik, CVV kodu ve 16 karakter pin kodu ile desteklenen, fiziki bir kart olmayan elektronik bir ödeme yöntemidir. Tek bir defalık kullanım hakkı olan bu kart ile ödeme yapıldıktan sonra Paykwik kart, kendisini otomatik bir şekilde imha etmektedir ve bu şekilde başkaları aracılığıyla kullanılması tam manasıyla engellenir. Ödeme işlemlerinde olası bir özel bilgi vermeye gerek olmaksızın kullanılabilen bu elektronik kart, tercih edilecek web sitenin ödeme kategorisine gelinerek ödeme türü bölümünden Paykwik kart bölümü seçilir. Son olarak Paykwik kodu girilerek işlem sonlanmış olur.

Paykwik Avantajları

Paykwik kart avantajları gerçekten de saymakla bitmez. Hem kullanıcı deneyimi bakımından hem de güvenlik açısından kullanıcılara sayısız avantajlar sunar. İlk olarak Paykwik kart gibi sanal kartlar, online siteler üzerinden alışveriş yapabilmeyi isteyen ancak banka kartı ya da kredi kartı bilgilerinin çalınmasından korku duyan kullanıcılar için oldukça faydalı bir yöntemdir. Çünkü kullanıcılar bu yöntem ile beraber güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilir ve ödemelerini konforlu bir biçimde gerçekleştirebilirler.

Bunun yanı sıra Paykwik kart, kullanıcıların adres, kimlik bilgileri ya da banka hesabı gibi hassas bilgilerine ihtiyaç duyulmaksızın kullanılabildiği için sık bir şekilde tercih edilir.

Paykwik Ne İşe Yarar?

Paykwik kart, çevrimiçi platformlarda ortaya çıkabilecek birçok riske karşı tam manasıyla bir kalkan işlevi görür. Paykwik kart, güvenlikli yapısı ile beraber ödeme işlemlerinin tam manasıyla güven içinde gerçekleşmesini sağlar. Paykwik kart, tamamen ön ödemeli olan bir sanal karttır. Paykwik kart, dijital kart koduyla işlemleri gerçekleştirir.  İnternet üzerinde birçok alışveriş, oyun ve farklı tür uygulama siteleri vardır. 

Bu tarz platformlarda ödeme yapılacağı zaman ilgili web sitenin güvenilir bir platform olup olmadığını kavramak, birçok insan için son derece zordur. Bu tarz durumlarda çözüm olarak kredi kartı ya da banka kartı bilgilerini tehlikeye atmak yerine Paykwik kart, kullanılabilir. Dünya üzerinde de çeşitli ülkelerde son derece yaygın olarak kullanılan bu kart, hesapları tam manasıyla koruma altında alır.

Paykwik Nasıl Kullanılır?

Paykwik kart kullanımı çok kolaydır. Paykwik kart kullanmadan önce ödeme yapılacak olan internet sitesinde bu tarz bir ödeme yönteminin geçerli olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Dünya genelinde binlerce web sitesinde ödeme yöntemi olarak geçerli olan bu kart ile ödemeler rahatlıkla yapılabilir.

Paykwik kullanımı sırasında kartı satın alırken verilen pin kodu, ödeme yapılacak olan platformun ilgili ekranında boşluklara yazılmalıdır. Bu pin kodunun doğru ve eksiksiz bir biçimde ilgili boşluklara yazılmasının ardından ödeme yapılmış olacaktır.

Paykwik Satın Alma Yöntemleri

Paykwik online olarak satın almak, birçok kullanıcının başvurduğu bir yöntemdir. Paykwik satın alma işlemi için ilk olarak uluslararası olarak satışlarında yetkili olan resmi bayiliklerin tercih edilmesi gerekmektedir. Paykwik Fiyatları sayfasından güncel fiyatları öğrenebilir ve canlı desteğe bağlanarak hızlıca paykwik satın alabilirsiniz.

Paykwik Kullanım Koşulları

Paykwik kart kullanım koşulları, özellikle de bu tarz sanal kartların hakkında tam manasıyla bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Paykwik kartı kullanmak son derece kolaydır. Çünkü diğer kartlar gibi hassas niteliklere sahip olunması gerekmez. Paykwik kart satın almak için olası bir komisyon ücretine gerek yoktur ve resmi bayilere başvuruda bulunmak yeterli olacaktır.(Paykwik.web.tr, resmi Paykwik Satış noktasıdır.)  Ön ödemeli bütün sanal kartlar gibi Paykwik kart da istenilen her yerden ve her durumda tedarik edilebilir.

Paykwik Kart Güvenilir mi?

Dünya genelinde tanınan Neosurf altyapısı ile beraber küresel bazlı dağıtılan ön ödemeli bir sanal kart olan Paykwik kart, milyarlarca farklı kombinasyonların bir araya gelebilmesiyle ortaya çıkan 16 haneli güvenlik pini ile beraber içeriğinde özel bilgi taşımamasından dolayısıyla kaybolma ya da çalınma gibi durumlarda olası bir risk oluşturmaması ile tam manasıyla güvenilir bir yöntemdir.

Paykwik Yasal Mı?

En popüler olan ön ödemeli sanal kartlar arasındaki Paykwik kart, her geçen zaman popülerliğini daha arttırmaktadır. Paykwik kart, tamamen yasal olan bir ödeme yöntemidir. Bu kart, günümüzde 100 binden fazla e-ticaret platformunda ve dünyanın en sık oynanan çevrimiçi oyunlarda kabul görmektedir. Paykwik satış işlemi, 18 Yaşını doldurmuş her vatandaş bu kartı kullanabilir.

Paykwik Geçen Siteler

Paykwik kart, dünya genelindeki birçok web sitede geçerlidir ve özellikle de ülke dışında faaliyet gösterebilen firmaların sıkça tercih ettiği bir ödeme alma yöntemidir. Paykwik kartı daha sık e-ticaret alanında faaliyet gösteren platformların internet siteleri tercih etse de mobil oyun ve bilgisayar sektöründe de oldukça popüler olarak kullanılmaktadır. (Başlıca Facebook, Zyna, World of WarCraft, FarmVille gibi e-pin alanlarında da kullanılmaktadır.)

Yasal Yaş Sınırlaması

Paykwik belirlenmiş olan yaş sınırı 18 olup, 18 yaşın altında olan kişilerde Paykwik kart satışının yapılabilmesi kesinlikle yasaklanmıştır. Yasal yaşı doldurmuş her kişi Paykwik satın alabilir.

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2020