Siber Saldırılardan Paykasa Kart ile Korunun!

Paykasa Kart

Özellikle son yıllarda internet üzerinden alışveriş yaparken çok daha dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü artış gösteren siber saldırılar, kişilerin yaptıkları alışverişler sonrasında mağdur duruma düşmelerine neden olmaktadır. Bu nedenle de online alışveriş yaparken ya da oyun oynarken son derece dikkatli olunmalıdır. Aksi takdirde dolandırıcıların tuzağına düşebilir ve zor durumda kalabilirsiniz. Önlem almak adına öncelikli olarak tercih ettiğiniz ödeme yöntemine dikkat etmeniz önerilmektedir. Bunun için alışverişleriniz sırasında kredi kartı kullanmak yerine Paykasa Kart satın alabilir, siber saldırılara karşı korunabilirsiniz.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa Kart Dolandırıcılara Karşı Nasıl Koruyor?

Siber saldırılardan korunmanın en önemli yolu, koruma ağlarının güçlendirilmesidir. Bu bağlamda online alışveriş için tercih ettiğiniz web sitesi saldırı altındaysa, girdiğiniz kredi kartı bilgileri ya da diğer kişisel bilgileriniz karşı tarafın eline geçebilir. Bu kötü niyetli kişilerin eline geçen bilgiler ise kısa süre içerisinde kullanılır ve hesabınız tamamen boşaltılabilir. Fakat Paykasa Kart gibi güvenli ödeme yöntemleri ile müşteriler siber saldırılara karşı korunmakta ve mağdur olmalarının önüne geçilmektedir.

Online alışverişleriniz için Paykasa satın aldığınızda size fiziksel bir kart verilmez. Elinize sadece 16 haneli bir pin geçer ve bu pini alışverişiniz için kullandığınızda herhangi bir bilgi girmenize gerek kalmaz. Çünkü alışveriş sırasında girdiğiniz tek bilgi 16 haneli bir rakamdır. Ayrıca Paykasa tek kullanımlıktır ve kullanılmasının ardından sistem tarafından iptal edilir. Sonuç olarak alışverişleriniz için kredi kartı yerine Paykasa kullanmanız durumunda arkanızda herhangi bir elektronik iz bırakmazsınız. Bu sayede dolandırıcı ve hırsızların hedefi olmaktan da kurtulmuş olursunuz.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Nasıl Paykasa Satın Alabilirsiniz?

Paykasa Kart kullanımının güvenli bir seçim olduğundan yukarıda bahsetmiştik. Eğer siz de online alışverişleriniz sırasında tam anlamıyla güvende olduğunuzdan emin olmak istiyorsanız Paykasa satın alabilirsiniz. Bunun için 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 60€, 80€, 150€ ve 250€  şeklinde yükselen Paykasa fiyatları arasından ihtiyaç duyduğunuz miktarını satın alabilirsiniz. Yine Paykasa satın almak için firmamızı tercih edebilir, web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan limite sahip olabilirsiniz.